SANsistem

HAKKIMIZDA

SANsistem

Sizler için ne gibi hizmetler sunar

Güvenlik Kamera Sistemleri

Hırsızlık olayları eski dönemlere nazaran günümüzde çok daha fazla artış göstermiştir. Sansistem sizler için , HD güvenlik kamera sistemler , Plaka tanımlama sistemleri gibi birçok alanda hizmet sunar

Network Kurulumları

Firmaların ihtiyacı olan network alt yapısı kablolamadan başlayıp server-pc entegrasyonuna kadar bütün işlemler uzman teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Network kurulumlarında firmaların ihtiyacı olan her türlü UTP ve Fiber Optik kablolama veya kablosuz ağ kurulumları yapılmaktadır.

Online Destek

Online Destek, müşteri yerine gitmeden soruna uzaktan internet hattı üzerinden uzman personelimiz aracılığı ile uzak bağlantı yazılımları kullanılarak soruna müdahale edilmesidir. Bu sayede hızlı müdahale gerçekleşmekte zamandan ve masraftan tasarruf edilmektedir.

DENEYİMLERİMİZ

SANsistem olarak birçok alanda deneyimlerimiz katlanarak büyümüştür , bunlardan bazıları Güvenlik sistemleri Network sistemleri , Online destek ve Geçiş kontrol sistemleri gibi birçok alanda sizlere sınırsız hizmet verebilme deneyimlerine sahibiz.

Bize Ulaşın
Güvenlik Sistemleri
99%
Network Hizmeti
99%
Online Destek
99%